DÜŞÜK FAİZLİ BANKA KREDİLERİ

DÜŞÜK FAİZLİ BANKA KREDİLERİ

Siz , siz olun ihtiyaçlarını asla ertelemeyin yeni yapılandırılan faiz oranları ile  bankaların fırsat olan kredi kampanyalardan yararlanın.  Düşük faizli banka kredileri siz tüketicileri beklemekte. Yeni yapılan yapılandırmalar ile faiz yüzdelerindeki düşüş gözle görülür şekilde hissedilmiş durumdadır. Bu düşük faizli krediler sayesinde siz de derin bir “ oh ! “ çekip , rahatlayabilirsiniz.

Bankalardan kredi kullanımı

Banka kredisi kullanmak için ise bir çok yol bulunmaktadır. İlk yol ise şubeden gelir belgenizi , ( yani ücret bordrosu ) nüfus cüzdan suretinizi ve ikametgâh bilgilerinizi şubeye götürülerek başvuru yapabilirsiniz.  İ kinci bir yol ise bu dijital çağda internet üzerinden , ön onay alınmış şekilde ( siz başvurmadan evvel sizin gelirinizi bilen maaş hesabınızın bulunduğu banka onay verir bu krediye ve de size bu ön onaylı kredinin bilgisi gelir.) krediye internet üzerinden onay verebilirsiniz. Yine aynı şekilde internet üzerinden kolaylıkla , şayet ön onay durumu olmasa bile , başvuru yapabilirsiniz. Başvuru şekli internet üzerinden bankanın mobil bankacılığı veya internet sitesi üzerinden size açtığı kredi başvuru formunu kendi bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde  beyan etmeniz ile gerçekleşmekte aksi takdirde yanlış beyan verilmesi durumunda yapılacak olan iptal edilir.

Kredi faizi düşük olan bankalar

Sizler için her bankanın  (öncelikle ihtiyaç kredisi) kredi faizlerine göre listesini oluşturduk. Liste şu şekilde

 1.Vakıfbank bayram kredisi – %1.89

Vakıfbank-bayram-kredisi

Bayramda ihtiyaçlarınızı ertelememeniz için Vakıfbank sizlere çok özel bir fırsat tanımakta.  Sadece 1.89 faiz oranıyla kredi sağlayan Vakıfbank sizleri şubelerine veya internet sayfasına beklemekte  .

2. Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketi – % 1.90

Ziraat-Bankası-Tüketici-Ürün-Paketi

Bayram dönemine özel olmayan bu kredi fırsatı sizleri daha uzun  vadelik bir zaman diliminde beklemekte.

3.Qnb Finansbank İhtiyaç Kredisi- %2.04

Qnb Finansbank İhtiyaç Kredisi

Finansbank tan ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalanlar için kaçırılmaması gerek şahane  bir fırsat. Bu fırsatı değerlendirmek için Finansbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

4.Alternatif Bank Bahar Kredisi –     % 2.05

Alternatif Bank Bahar Kredisi

Bu bahar kampanyasının süresi dolmadan şubelerine uğramanızda fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir