Vakıfbank Güncel Kredi Faiz Oranları Ve Başvuru Yolları

Ortaya çıktığından beri müşteri memnuniyeti ve kampanyaları ile dikkatleri üzerine çeken en çok müşteriye sahip ve faiz oranları bilindiği üzere ortalamanın altında olacak biçimde düzenlenmiş bir bankadır Vakıfbank. Ayrıca kamu bankası olması da insanların güvenini Vakıfbank’a bir hayli arttırmaktadır. Bu nedenle bankacılık sistemine yeni bir soluk getirmiş olup yılladır söz konusu olan bitmeyen borçlar ve faiz durumları, bankacılık düşmanlığı Vakıfbank kullanıcılarınca reddedilmekte aksine olumlu dönütler alınmaktadır. Kredi başvurusu yapan neredeyse herkesi kabul etmekte gelir durumlarına göre hareket edip diğer bankalara oranla tamamıyla müşteri yanında olduğunu göstermektedir. Diğer bir yandan teknolojik adımlardan da geri kalmayan Vakıfbank internet bankacılığıyla bile ihtiyaç kredisi imkanını sunabilmektedir.

Birçok başvuru yöntemi olmasıyla size en uygun seçenek ne ise ona yönlendirmekte hızlı bir imkân sunmaktadır. Maddi ihtiyaçlarınızı bankaya istediğiniz yolla iletip geri dönüt almanız kısa bir süre içinde gerçekleşecektir.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi maksimum 90 bin Türk lirası olup 48 aya kadar istediğiniz vadeye uzatabilme imkanına sahipsiniz.

Hızlı sonuçlar için bir kefil aracılığıyla bankaya gidebilir, kredi notunuz yüksek ise buna gerek bile duymayabilirsiniz.

2,12 faiz oranı ile başlamış olup sizin ekonomik durumunuza ve vade seçeneklerinize göre faiz oranını düşürebilmektedir.

Başvuruda bulunmak için mobil şube, bankamatik gibi yolları da tercih edebilirsiniz.

Başvuru Şartları

Başvuru yapıp kredi alabilmeniz için elbette bazı şartlar gerekmektedir. Bu şartlara uyum sağlamaması halinde kredi almanız mümkün olmayacaktır. İlk elden sigortalı bir işte çalışmanız ve bu şekilde geri ödeme yapabileceğiniz garantisini vermek durumundasınız. Eğer ki sigortanız yok ise en az 6 aylık bile olsa bir sigorta belgesi olan bir yakınınız adına da kredi alabilirsiniz. Aksi halde başvurunuzun kabul edilme olasılığı çok düşüktür. Diğer bir yandan gelir belgesi Vakıfbank tarafından en çok önemsenen konudur. Bu bakımdan gelir belgeniz ile başvuru yaptığınız ihtiyaç kredisini alıp geri ödeyebileceğiniz garantisini vermiş olup ödeyememe durumunda el konulma ihtimali olan mal varlığınıza bakılır. Öte yandan belgelerinizden yola çıkılarak ödeyememe durumunuzda nasıl taksitlendirme yapılabileceği ve daha kolay nasıl ödenebileceği yönünde şube görevlisi ile birlikte yeni bir yıllık ödeme planına gidilir ve böylece hesaplarınızı daha güvenli bir şekilde yapmış olursunuz.

VakıfBank İhtiyaç Kredisi Kolay Alınır mı?

Vakıfbank bir kamu bankası olmasından dolayı kredi konusunda müşterilerine daha kolay imkanlar sunmaktadır. Birçok alt gelirli vatandaşında ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve diğer kredileri alabilmesi için düşük faiz kampanyaları ve uzun vade seçenekleri sunmaktadır. Vakıfbank’ın yanı sıra Ziraat Bankası ve Halk Bankası’da bu tarz konularda vatandaşlara destek olmaktadırlar. Kredi faiz oranının düşük olduğu kredi çekmek istiyorsanız kamu bankaları en mantıklı seçenek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir