VODAFANE HATTI ÜZERİNDEN KREDİ ÇEKME

Hayatın pahalılaşmasıyla artan zorluklar hepimizin yaşadığı ortak sorunlardır. Bu zorluklar sonucunda maddi açıdan sıkışıklık yaşayabiliyoruz ve acil nakit ihtiyacına gerek duyduğumuz zamanlar olabiliyor. Yakın çevremizde de durum benzer olunca borç para almak mümkün olmuyor. Hatta aile fertlerimizden bile borç para istemek artık neredeyse imkânsız. Acil durumlarda nakde ihtiyaç duyan orta düzeyde aileler para ihtiyaçlarını karşılamak için birçok yönteme başvurabiliyorlar. Başvurdukları çeşitli yer onları geri çevirince de daha zor bir durumda ve çaresiz hissedebiliyorlar. Acil nakit ihtiyacınız varsa size önereceğimiz kolay bir yöntemle bu ihtiyacınızı kolayca gidereceksiniz. Vodafone firmasının faturalı hatta sahip olanlara verdiği kredi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hattı Olanlara Kredi Fırsatı

Çeşitli harcamalarınız yüzünden acil nakde ihtiyacınız var ve ihtiyacınız olan miktar 3.000-5.000 arasında bir tutar. Çok yüksek olmayan bu tatarı bulmakta zorlanıyorsunuz ve haklı gerekçelerle bankadan kredi almak istiyorsunuz. Ama kredi almak için bankadan onay alamadınız veya kredi işlemlerini yapacak kadar bile vaktiniz yok. Diğer bir seçenek olarak kredi kartından nakit avans çekmeyi düşündünüz ama artan faiz oranları yüzünden bu fikirden vazgeçtiniz. Çünkü çekilen nakit avans vaktinde ödenmediği takdirde uygulanan yüksek faiz ödeyeceğiniz tutarın daha da artmasına sebep olacak. Bu sebeple birçok finans kuruluşu daha kolay ve daha hızlı sonuç alabileceğiniz Vodafone faturalı hattınız üzerinden kredi alma imkanını size sunuyor.

Vodafone hattı üzerinden kredi çekme şartları

Peki Vodafone hattınız üzerinden nasıl kredi alınır?

 • İlk gereken şart Vodafone hattına sahip bir cep telefonuna sahip olmanızdır. Bu kritere uygunsanız ikinci aşama olarak Vodafone faturalı hatta kredi veren finans kuruluşu bulmanız gerekli ve ardından kimlik belgesi ile gitmeniz yeterlidir. Ayrıca kredi alma konusunda daha detaylı bir bilgilendirme içinde bayilerimize uğrayabilirsiniz.
 • Sahip olduğunuz hattın 6 aydır aktif bir şekilde kullanılıyor olması ve faturaların düzenli ve eksiksiz ödenmiş olması gerekir.
 • Kredi alacağınız miktarı kadar bir cihaz satın alacaksınız ve satın aldığınız cihazın ödemeleri cep telefonu faturanıza seçtiğiniz ödeme süresince yansıyacaktır.
 • Cep telefonu satın aldıktan sonra paket açılımı olmadan sizden satın alıyoruz. Nakit olarak ödemesini size yapıyoruz.
 • Bu yöntem için küçük bir komisyon masrafı alınmaktadır.

Faturalı Hatta Kredi Çekmek Güvenilir midir?

Faturalı hattınız üzerine kredi çekmek güvenilir midir sorusu, faturalı hat kredisi çekeceğiniz finans kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Bu tarzda bir kredi kullanacaksanız köklü, deneyimli ve onaylı bir firmadan kullanmanızı öneririz. Aksi halde dolandırıcı olan birinin eline düşebilirsiniz. Bu noktandan sonra ise yasal yollara başvurmanız ve hakkınızı arayıp bir sürü yükün altına girmeniz gerekebilir. Eğer bankalardan gerçekten kredi alamıyorsanız faturalı hatta krediyi güvenilir bir firma aracılığıyla kullanabilirsiniz.

VODAFANE HATTI ÜZERİNDEN KREDİ ÇEKME” için bir yorum

 • 1 Haziran 2019 tarihinde, saat 14:16
  Permalink

  Bilgilendirme için teşekkürler. Ben bunu ilk kez duydum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir